Accident rutier produs în localitatea Comișani , în seară de 7 martie, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier au fost informați cu privire la producerea unui accident rutier în localitatea Comișani.
Din primele verificări efectuate de polițiști, s-a constatat faptul că o tânără, de 21 de ani, în timp ce ar fi condus un autoturism pe drumul județean 711, în interiorul localității Comișani, ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare, ar fi intrat într-un cap de pod și s-ar fi răsturnat în afara părții carosabile.La fața locului au intervenit echipajele ISU Dâmbovița.
![Accident rutier produs în localitatea Comișani , în seară de 7 martie, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/accident-comisani.jpg)
În urma evenimentului, șoferița a fost rănită, fiind transportată la spital în vederea acordării de îngrijiri medicale.
Polițiștii efectuează cercetări pentru stabilirea cu exactitate a tututor împrejurărilor producerii accidentului rutier.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News