Bucuria copiilor din Văcărești a fost imensă când au primit darurile de la Moș Crăciun Primarul Romică Stoica s-a pregătit la rândul lui să îndeplinească rolul de mesager al Moșului, mai ales că acest lucru este tradiție în localitatea Văcărești unde și Consiliul Local a fost ajutor de nădejde al Moșului.
![Bucuria copiilor din Văcărești a fost imensă când au primit darurile de la Moș Crăciun](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2022/12/cadouri-vacaresti.jpg)
„Sărbătorile de iarnă sunt prilej de emoție pentru orice copil. Sunt fericit că reușim să îi facem să zâmbească pe acești copii”, a spus edilul Romică Stoica
![Bucuria copiilor din Văcărești a fost imensă când au primit darurile de la Moș Crăciun](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2022/12/cadouri-vacaresti-db.jpg)
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News