Astăzi, 11 octombrie, iubitorii fotbalului târgoviștean sunt așteptați pe stadion pentru a urmări meciul amical dintre Chindia Târgoviște și Metaloglobus București. Partida de verificare va începe la ora 11:30, oferind suporterilor ocazia de a-și vedea echipa favorită în acțiune înaintea confruntărilor oficiale din campionat.
Accesul spectatorilor se va face doar în Tribuna 1, iar casele de bilete vor fi deschise începând cu ora 9:30.
Prețul unui bilet este de 10 lei, iar clubul recomandă suporterilor să sosească din timp pentru a evita aglomerația la intrare.
Atmosfera se anunță una prietenoasă, dar plină de energie, fiind o nouă ocazie pentru fanii roș-albaștri să fie aproape de echipă și să-i încurajeze pe jucători.
„Ne dorim să menținem legătura cu suporterii noștri și să le oferim un meci spectaculos, chiar dacă este unul de pregătire. Fiecare partidă este o șansă de a consolida spiritul echipei”, au transmis reprezentanții clubului târgoviștean.
Hai, Chindia! Hai, Târgoviștea!

