Meciul retur din barajul promovării la Liga 3, FC U Craiova 2 – Recolta Gura Șuții, se va juca fără spectatori, potrivit unei informări emise de FC U Craiova 1948 SA, prin administratorul Mititelu Gigi Adrian.
Jocul va fi găzduit sâmbătă, 24 iunie, începând cu ora 17.30, de baza sportivă Tărâmul Leilor din Craiova. În manșa tur, Recolta Gura Șuții, campioana județului Dâmbovița, s-a impus cu scorul de 2-0.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News