Ora Pământului la Târgoviște: Recital susținut sâmbătă, 23 martie, în intervalul orar 20:30 -21:30, pe Platoul Prefecturii.
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/ora-pamantului1-1024x498.jpg)
Ora Pământului va fi marcată și de grupurile vocale ,,Fluturașii” și ,,Steluțele muzicale” de la Liceul de Arte „Bălașa Doamna”, coordonate de dirijor prof. Maria Iancu și profesor pentru învățământul primar Elena Tudose și Roxana Ilinca, printr-un recital susținut sâmbătă, 23 martie, în intervalul orar 20:30 -21:30, pe Platoul Prefecturii.
Vă așteptă alături de ei!