Primăria Răcari continuă acțiunile de deszăpezire, se acționează în zona Gării Ghergani.
![Primăria Răcari continuă acțiunile de deszăpezire, se acționează în zona Gării Ghergani.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/01/primaria-racari2-768x1024.jpg)
Angajații Primăriei Răcari intervin cu utilaje dar și cu forță umană pentru curățarea căilor de acces către Gară dar și deszăpezirea peroanelor. Circulați cu atenție
![Primăria Răcari continuă acțiunile de deszăpezire, se acționează în zona Gării Ghergani.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/01/primaria-racari1.jpg)
„Un pic mai bine pentru dumneavoastră. Zăpada dorită dar, nu peste tot. Eliberare căi de acces, peroane! Circulați cu atenție!”le a transmis primarul Marius Caravețeanu, tuturor răcărenilor.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News