Primăria Vulcana Pandele va colecta și toca brazii de Crăciun , administrația locală a demarat o acțiune ce are ca scop prevenirea depozitării necontrolate pe raza comunei a pomilor de Crăciun. „Cetățenii care mai au brazi de Crăciun îi pot depozita lângă punctele de precolectare a deșeurilor și o echipă a Primăriei îi va colecta și toca.” este anunțul Primăriei Vulcana Pandele
Related Posts
Add A Comment