Primăvara a sosit și la Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice Ghergani, administrația locală condusă de primarul Marius Caraveteanu a implementat o serie de proiecte care au schimbat radical zona.
![Primăvara a sosit și la Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice Ghergani, administrația locală condusă de primarul Marius](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/04/centru-ghergani.jpg)
În această perioadă de început a primăverii, centrul rezidențial strălucește de viață și culoare.
![Primăvara a sosit și la Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice Ghergani, administrația locală condusă de primarul Marius](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/04/centru-ghergani-racari.jpg)
Cu aleile pietonale proaspăt realizate și drumurile de acces asfaltate, oferind un acces ușor și sigur pentru bătrânii noștri, aceștia se pot bucura de plimbări revigorante și momente de relaxare în mijlocul naturii.
![Primăvara a sosit și la Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice Ghergani, administrația locală condusă de primarul Marius](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/04/centru-ghergani-racari-dambovita-.jpg)