3 SUD EST, binecunoscuta formație românească de muzică pop și dance, simbolul muzicii anilor ’90, concertează la Târgoviște pe data de 13 iunie, cu prilejul evenimentului „Zilele județului Dâmbovița”, în incinta Curții Domnești, lângă Turnul Chindiei, la ora 19:00.
![3 SUD EST, binecunoscuta formație românească de muzică pop și dance, simbolul muzicii anilor ’90, concertează la Târgoviște pe data de 13 iunie](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/05/zilele-judetului-dambovita.jpg)
În aceeași seară, pe scenă va urca și THE MOTANS, artistul ale cărui piese au acaparat toate topurile muzicale și sunt fredonate de fani de pretutindeni.