Mergi să susții echipa CSM Târgoviște! Primele două meciuri ale finalei Ligii Naționale de Baschet Feminin vor avea loc pe 17 și 18 aprilie, începând cu ora 19:00, în Sala Ioan Valerian din Târgoviște.
Nu este doar un meci, este o bătălie pentru TITLU! Hai să umplem tribunele și să arătăm că suntem alături de fetele noastre în această luptă pentru victorie!

Târgoviște, se joacă ACASĂ! Vino și fii parte din atmosfera electrizantă care va duce echipa noastră spre un nou succes!
Echipa de baschet feminin CSM Târgoviște se pregătește pentru un moment istoric! Primele două meciuri ale finalei Ligii Naționale de Baschet Feminin se vor disputa pe 17 și 18 aprilie, începând cu ora 19:00, în Sala Ioan Valerian din Târgoviște, împotriva echipei Sepsi SIC Sfântu Gheorghe.
Hai Târgoviște! Se joacă ACASĂ, se joacă pentru TITLU!