CSTBv CSU Olimpia Brașov- CSM Târgoviște, o confruntare de neratat, mâine, 20 ianuarie, ora 16:00, Sala Dumitru Popescu Colibași din Brașov. Această confruntare promite să fie una plină de adrenalină și spectacol!
Ambele echipe se află într-o formă foarte bună și sunt hotărâte să obțină victoria. Baschetbalistele de la CSM Târgoviște vin pregătite să ofere o luptă aprigă și să demonstreze că merită ca scorul final să fie în favoarea lor.
Vă ținem pumnii fetelor!
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News