CUPA ROMÂNIEI la volei femini: Se știu semifinalele Cupei României, la sediul Federației Române de Volei a avut loc tragerea la sorți a partidelor din semifinalele Cupei României.
![CUPA ROMÂNIEI la volei femini: Se știu semifinalele Cupei României, la sediul Federației Române de Volei a avut loc tragerea la sorți a partidelor din semifinalele Cupei României.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/01/cupa-romaniei-1024x1024.jpg)
Prima semifinală va fi cea dintre CSM Volei Alba Blaj și CSM Târgoviște, iar în cea de-a doua se întâlnesc formațiile bucureștene Rapid București și Dinamo București.
Final Four-ul Cupei României va avea loc pe 24 și 25 februarie, într-o locație care va fi anunțată ulterior.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News