Copiii din Dâmbovița au avut o zi specială în care au avut ocazia să interacționeze cu jandarmii și polițiștii, descoperind echipamentele și mașinile folosite în timpul misiunilor.
![Copiii din Dâmbovița au avut o zi specială în care au avut ocazia să interacționeze cu jandarmii și polițiștii, descoperind echipamentele și mașinile folosite în timpul misiunilor.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/06/IJJ-DAMBOVITA-4.jpg)
Au participat la diverse activități pregătite special pentru ei, ceea ce i-a făcut să se simtă implicați și entuziasmați.
![Copiii din Dâmbovița au avut o zi specială în care au avut ocazia să interacționeze cu jandarmii și polițiștii, descoperind echipamentele și mașinile folosite în timpul misiunilor.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/06/IJJ-DAMBOVITA-3.jpg)
Atmosfera a fost plină de culoare, bucurie și multe zâmbete, iar această experiență le-a oferit copiilor oportunitatea de a învăța lucruri noi și de a se simți apreciați și încurajați.