Echipa PSD Dâmbovița s-a întâlnit cu doamnele și domnișoarele din zona Valea Ialomiței , președintele Corneliu Ștefan le-a transmis cele mai călduroase urări de Mărțișor .
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/psd-dambovita-1024x461.jpg)
” Organizațiile din zona orașelor Pucioasa și Fieni au rezultate bune datorită doamnelor și domnișoarelor, arătând cât de importantă este contribuția lor în fiecare localitate de pe Vale!
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/psd-dambovita1-1024x768.jpg)
Fără sprijinul lor constant, toate lucrurile bune pe care le-am realizat nu ar fi fost posibile. Suntem mândri că le avem alături de noi! Împreună Reușim tot ceea ce ne-am propus! Primăvara să vă aducă doar zâmbete, sănătate și tot binele din lume!”, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News