Este meci, astăzi, 20 noiembrie, ora 15:30, în sala Ioan Valerian din Târgoviște, meciul etapei dintre CSM Târgoviște- CSM București.
![Este meci, astăzi, 20 noiembrie, ora 15:30, în sala Ioan Valerian din Târgoviște, meciul etapei dintre CSM Târgoviște- CSM București.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/11/csm-targoviste-csm-bucuresti.jpg)
Va fi cu siguranță o dispută foarte interesantă, tocmai de aceea sunteți așteptați la sală, într-un număr cât mai mare pentru a le susține împreună pe voleibalistele de la CSM Târgoviște
Feteles-au antrenat toată săptămâna pentru meciul de astăzi, iar căpitanul echipei, Petya Barakova a declarat despre această partidă:
”Meciul de luni este foarte important pentru noi, la fel ca toate celelalte desigur. Anul acesta toate echipele sunt puternice și își doresc cât mai multe victorii. Luni avem ocazia să demonstrăm că putem și să urcăm și mai mult în clasament. Am avut suficient timp să pregătim acest meci și suntem pregătite să luptăm. Vino să ne susții! Suntem mai puternici împreună!”
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News