Hai la meci! Chindia Târgoviște vs CSM Alexandria, ora 11.00, Stadion Eugen Popescu-Târgovişte.
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/hai-la-meci-chindia-1024x1024.jpg)
Doamnele și domnișoarele sunt invitate la meciul de astăzi împotriva echipei CSM Alexandria, unde au intrarea gratuită și primesc cadou cate o eșarfă din partea clubului nostru.
Diego Longo (Antrenor principal): „Un meci extrem de important pentru noi, nici nu contează adversarul, mai mult contează motivația noastră și atitudinea noastră. Vrem cu toate forțele noastre să aducem aceste 3 puncte foarte importante, încă mai avem șanse la Play-Off.
Victor Bogaciuc: „Ne așteaptă o partidă grea, cu un adversar motivat, care are nevoie de puncte și va veni să lase totul pe teren, dar totul este în mâinile noastre să castigam, că să obținem cele 3 puncte.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News