Incendiu produs la o casă în localitatea Vișina, pompierii de la Garda de Intervenție Vișina au acționat cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, iar Detașamentul de Pompieri Găești intervine cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
La sosirea echipajelor de intervenție s-a constatat că incendiul se manifesta generalizat la acoperișul casei și în interiorul acesteia.
În continuare s-a acționat pentru localizarea și lichidarea incendiului.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News