Organizația PSD Dâmbovița a participat la Ziua oraşului Găești, social-democrații au discutat cu găeștenii.Președintele Corneliu Ștefan le-a trimis un mesaj cu această ocazie: „Am participat alături de peste150 de colegi și prieteni, la Zilele Găeștiului, ca semn al respectului pe care îl purtăm fiecărui locuitor al orașului.
![Organizația PSD Dâmbovița a participat la Ziua oraşului Găești](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/07/psd-gaesti1.jpg)
Am vrut să le urăm „La mulți ani” găeștenilor chiar la ei acasă și să le spunem că anul viitor va fi un an de referință pentru oraș, an în care lucrurile se vor schimba în bine, exact așa cum merită fiecare dintre ei.”, a afirmat Corneliu Ștefan
![Organizația PSD Dâmbovița a participat la Ziua oraşului Găești](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/07/psd-gaesti2.jpg)
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News