Primarul municipiului Târgoviște, Cristian Daniel Stan transmite mii de mulțumiri celor 30.956 de târgovișteni care susțin prin semnătură candidatura lui la funcția de primar al municipiului Târgoviște.
Un număr similar de semnături ale târgoviștenilor fiind înregistrat și pentru susținerea președintelui Corneliu Ștefan pentru un nou mandat la funcția de președinte al Consiliului Județean Dâmbovița, dar și pentru echipele de consilieri municipali și județeni ai Partidului Social Democrat!
„Încrederea dumneavoastră ne onorează și ne responsabilizează!”, a transmis primarul municipiului Târgoviște, Cristian Daniel Stan