PSD Dâmbovița a dat startul campaniei de strângere de semnături pentru susținerea candidaților la alegerile din 9 iunie. Astăzi, președintele CJ Dâmbovița, Corneliu Ștefa, și primarul municipiului Târgoviște, Daniel Cristian Stan, au participat la strângerea de semnături.
![PSD Dâmbovița a dat startul campaniei de strângere de semnături pentru susținerea candidaților la alegerile din 9 iunie. Astăzi, președintele CJ Dâmbovița](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/03/cristian-stan-corneliu-stefan-psd-dambovita-.jpg)
„Fiecare semnătură contează și știm că ne putem baza pe dumneavoastră pentru a avea cele mai bune rezultate la alegerile pentru funcțiile de primari, consilieri locali și județeni, pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Dâmbovița și parlamentari europeni.
În ultimii 4 ani, am format o echipă excelentă și am muncit în fiecare localitate. Vom continua să facem același lucru și în viitor. Mulțumim pentru sprijinul vostru!
#ÎmpreunăReușim!
#PSD #Dâmbovița”, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan- președinte CJ Dâmbovița.
„Dăm startul campaniei de strângere de semnături pentru depunerea candidaturilor: Primar și Consiliul Local, Președinte CJD și Consiliul Județean, Parlamentul European.
Pentru mine, nu e o simplă acțiune de campanie, ci un dialog foarte serios pe care-l am cu târgoviștenii. Mă știți foarte bine din campaniile trecute: voi fi lângă activiștii noștri pe stradă, în cartiere și vom sta de vorbă cu fiecare dintre dumneavoastră. În definitiv, este și aceasta o primă reflecție a muncii noastre și a modului cum este perceput mandatul nostru administrativ.
Vă chem alături de noi, să fiți parte a victoriilor ce vor urma. Nu vă promit altceva decât aceeași energie și putere de muncă; și poate chiar mai multă ambiție! Ne vedem pe teren” , a transmis primarul Cristian Stan
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News Știri de ultima oră și AICI