S-au răsturnat cu mașina la Butimanu, o persoană rănită, evenimentul s-a produs în satul Bujoreanca.
Au intervenit Garda Cornești cu o autospecială de stingere cu modul de descarcerare și o ambulanță SMURD, iar SAJ DB cu un echipaj.
La fața locului au fost evaluate trei persoane, dintre care una a fost transportata la spital.
Concomitent au fost asigurate și măsurile de prevenire și stingere a incendiilor.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News

