Școala Gimnazială Nr.1 I.L.Caragiale va beneficia de dotări în valoare de aproximativ 1.318.000 de lei, prin PNRR, în urma parteneriatului semnat de președintele CJ Dâmbovița, Corneliu Ștefan și primarul Nastase Adrian.
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/08/corneliu-stefan-1024x1024.jpg)
Elevii din I.L. Caragiale vor avea cele mai bune condiții de studiu, iar cadrele didactice vor beneficia de toate resursele necesare pentru a susține predarea în cadrul orelor de curs.
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/08/caragiale.jpg)
CJ Dâmbovița și Primăria I.L.Caragiale investesc în viitorul copiilor din I.L. Caragiale!