Se lucrează de zor pe DJ 722, de la ieșirea din satul Văcărești până la intrarea în satul Brăteștii de Jos, administrația locală condusă de primarul Romică Stoica are tot sprijinul conducerii Consiliului Județean Dâmbovița care dă dovadă de promptitudine atunci când vine vorba de nevoile comunei Văcărești.
![Se lucrează de zor pe DJ 722, de la ieșirea din satul Văcărești până la intrarea în satul Brăteștii de Jos, administrația locală condusă de primarul Romică Stoica](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/08/asfaltare-vacaresti1.jpg)
Se realizează covor asfaltic nou, pe lungimea a 1,5 km, lucrările se desfășoară pe DJ 722, de la ieșirea din satul Văcărești până la intrarea în satul Brăteștii de Jos.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News