Titu: Un tânăr de 25 de ani, a fost prins la volan sub influența drogurilor, sâmbătă, 18 februarie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Orașului Titu au depistat, pe raza localității, un bărbat, de 25 de ani, în timp ce conducea un autoturism, deși s-ar fi aflat sub influența unor substanțe psihoactive.
Polițiștii au întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea unui vehicul sub influența alcoolului sau a altor substanțe.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News