![Veste bună pentru pitici și mămici, datorită cererii foarte mari de bilete, spectacolul MOTANUL ÎNCĂLȚAT se va juca](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/01/motanul-incaltat.jpg)
Veste bună pentru pitici și mămici, datorită cererii foarte mari de bilete, spectacolul MOTANUL ÎNCĂLȚAT se va juca și de la ora 12:00, tot sâmbătă, tot pe 27 ianuarie!
Bilete pe https://www.eventim.ro/ro/bilete/motanul-incaltat-targoviste-teatrul-municipal-tony-bulandra-1403805/performance.html
Locurile sunt EXTREM de limitate!
„Motanul încălţat” este una dintre cele mai frumoase poveşti ale copilăriei. Aventurile motanului încălţat ne vor ţine în suspans până la sfârşit. Năzdrăvanul îşi va dezvălui planurile târziu, făcându-ne să ne întrebăm mereu, dacă va reuşi să-şi ţină promisiunea faţă de stăpânul său ori îl va băga într-o încurcătură şi mai mare decât cea în care se află.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News