O anexă gospodărească a fost mistuită de flăcări,în comuna Mănești, sat Drăgăești-Pământeni, Detașamentul de Pompieri Târgoviște a intervenit cu trei autospeciale de stingere cu apă și spumă, iar Garda de Intervenție Voinesti intervine cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
![](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/12/incendiu-manesti.jpg)
La sosirea echipajelor de intervenție acestea au constatat faptul că incendiul se manifesta generalizat pe o suprafață de aproximativ 200 de metri pătrați.
Incendiul a fost lichidat, s-a lucrat la înlăturarea efectelor negative.
Nu au fost identificate victime.
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News