Organizația PSD Pietrari are un nou președinte interimar, în persoana domnului Mihai Istrate, vicepreședinte al PSD Dâmbovița și consilier județean.
![Organizația PSD Pietrari are un nou președinte interimar, în persoana domnului Mihai Istrate, vicepreședinte al PSD Dâmbovița și consilier județean.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/01/psd-pietrari-dambovita.jpg)
Ca toți președinții de organizații, Mihai Istrate, alături de echipa PSD Pietrari, are ca obiectiv câștigarea tuturor alegerilor care vor avea loc anul acesta.
” Este un obiectiv tangibil, mai ales că proiectele noastre, implementate la nivel local și județean, sunt vizibile și arată că #PSD #DÂMBOVIȚA este singurul partid care a fost alături de locuitorii acestui județ.”, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News