PSD Dâmbovița a anunțat oficial candidatul pentru Primăria Brezoaele, în fața a aproape 400 de oameni, Ion Florea și-a asumat, alături de întreaga echipă pe care o are lângă el, câștigarea funcției de primar, dar și asigurarea unei majorități confortabile în Consiliul Local Brezoaele.
PSD Dâmbovița știe că pe cei de la Brezoaele ii așteaptă o luptă grea! Pregătirea și experiența pe care le are Ion Florea în administrația locală și faptul că este la curent cu ceea ce vor oamenii din comună sunt doar două dintre argumentele pentru care locuitorii din Brezoaele îl vor alege pe 9 iunie.
„Mobilizarea pe care am văzut-o la Brezoaele este un mesaj clar pe care îl primim de la dâmbovițeni.
Este semnul că PSD Dâmbovița, prin fiecare membru al său, a fost și este alături de oameni, precum și că, în ultimii patru ani, ne-am onorat promisiunile făcute!
Împreună Reușim și la Brezoaele! „, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News Știri de ultima oră și AICI