Se asfaltează DN7 de la intrarea în județul Dâmbovița, pe tronsonul Valea Mare, Crângurile, Gura Foii și până la intrarea în orașul Găești, astfel se rezolvă o mare nemulțumire a șoferilor privind calitatea drumului.
![Se asfaltează DN7 de la intrarea în județul Dâmbovița, pe tronsonul Valea Mare, Crângurile, Gura Foii și până la intrarea în orașul Găești](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/03/radu-georgescu.jpg)
„Mulțumim domnului președinte al Consiliului Județean Dâmbovița, Corneliu Stefan , președinte al PSD DÂMBOVIȚA, pentru susținerea și pentru răspunsul prompt la solicitările primarilor, cât și domnului ministru secretar de stat Ionut Savoiu, care ne-a dovedit încă o dată implicarea rapidă în toate proiectele de infrastructură din județul nostru. Sunt mândru să fac parte dintr-o echipă de oameni tineri, implicați, muncitori și serioși. Echipa PSD Dâmbovița!!!”, a afirmat primarul comunei Gura Foi, Radu Georgescu
![Se asfaltează DN7 de la intrarea în județul Dâmbovița, pe tronsonul Valea Mare, Crângurile, Gura Foii și până la intrarea în orașul Găești](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2023/03/asfalt-gura-foii.jpg)
Urmărește Dâmbovița PRESS și pe Google News