Primarul comunei Răzvad, Emanuel Spătaru, a votat pentru continuarea dezvoltării comunei și a proiectelor la nivelul întregului județ Dâmbovița.
Alături de echipa sa de consilieri locali, primarul Emanuel Spătaru a demonstrat angajamentul său față de comunitate și a invitat toți locuitorii să participe la vot.
![Primarul comunei Răzvad, Emanuel Spătaru, a votat pentru continuarea dezvoltării comunei și a proiectelor la nivelul întregului județ Dâmbovița.](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/06/EMANUEL-SPATARU-1.jpg)
Prin votul său și al echipei sale, primarul Emanuel Spătaru a subliniat importanța continuării eforturilor de dezvoltare și îmbunătățire a condițiilor de viață pentru toți locuitorii comunei Răzvad.