Primarul Daniel Cristian Stan și-a exercitat dreptul la vot la Colegiul Național Pedagogic „Constantin Cantacuzino” din Târgoviște, însoțit de președintele CJ Dâmbovița, Corneliu Ștefan, viceprimarii Monica Ilie și Cătălin Rădulescu, parlamentari și candidați de pe lista de consilieri locali municipali.
Daniel Cristian Stan a declarat că a votat pentru o Târgoviște și un județ Dâmbovița care se dezvoltă, cu o administrație orientată către soluții concrete pentru problemele oamenilor.
![Primarul Daniel Cristian Stan și-a exercitat dreptul la vot la Colegiul Național Pedagogic „Constantin Cantacuzino”](https://www.dambovitapress.ro/wp-content/uploads/2024/06/CRISTIAN-STAN-VOTARE.jpg)
A transmis mesajul că a votat pentru un viitor de care să fie mândri locuitorii orașului și județului.